Klinika odwykowa AA

Nasza Kadra

Prywatną klinikę leczenia uzależnień tworzą przede wszystkim ludzie. To w naszej niezwykłej kadrze tkwi siła skuteczności terapii. Wielu z nich także borykało się w przeszłości z chorobą alkoholową, lekomanią, narkomanią, hazardem, dopalaczami lub w ich rodzinie pojawił się taki problem. Dziś chcą pomagać innym i są żywym przykładem, że każdy może żyć w trzeźwości, a alkoholizm nie musi odbijać się na ich codziennym życiu.

Każda osoba prowadząca terapię w naszej prywatnej klinice leczenia uzależnień alkoholowych jest odpowiednio przygotowana pod względem merytorycznym. Terapeuci posiadają wymagane wykształcenie, a ponadto stale szkolą się, uczestnicząc w różnego typu kursach dotyczących leczenia uzależnień i terapii odwykowej. Dzięki bogatemu doświadczeniu, zdobywanemu w różnego typu ośrodkach pomocy społecznej, doskonale znają specyfikę pracy z osobą uzależnioną, wiedzą jakie wyzwania i problemy przed nimi stoją oraz jakie pokusy czekają zarówno podczas terapii, jak i po niej.

terapeuci - klinika odwykowa AA

Terapeuci, którzy tworzą naszą prywatną klinikę leczenia uzależnień alkoholowych, są przede wszystkim wspaniałymi ludźmi, pełnymi ciepła i dobroci, ale także konsekwencji i inteligencji. Dzięki temu pobyt w klinice odwykowej jest bardzo komfortowy, a pacjenci mogą być przekonani, że zostali otoczeni najlepszą opieką.

Terapeuci prowadzą także terapię w grupach nawrotowych, dzięki czeku nawet po zakończeniu pobytu w ośrodku nasi pacjenci nie są zdani na los.

Zapraszamy do zadawania pytań. Nasi terapeuci z przyjemnością opowiedzą o metodach leczenia uzależnień w prywatnej klinice odwykowej.